Ratlankių lyginimas

Ratlankių lyginimas

 

Mes atliekame ratlankių lyginimą, ratlankių tiesinimą su profesionaliomis staklėmis. Jos vienos geriausių Lietuvoje, todėl ratlankių lyginimas atliekamas ypač kokybiškai ir greitai.

Jūsų transporto priemonės ratai, padangos patiria nuolatinį krūvį, todėl jie yra labiausiai pažeidžiami. Jeigu vienas iš jūsų ratlankių sulinksta ar yra nelygus, apsvarstykite galimybę susisiekti su Daraida autoservisu. Mūsų ilga patirtis leis tinkamai pasirūpinti jūsų automobilio ratais ar padangomis.

 

Sulankstytų ratlankių priežasčių yra daug, jeigu susiduriate su bet kuria iš šių situacijų, būtinai pasitikrinkite ar jūsų ratlankiai nėra pažeisti, sulankstyti ir pagalvokite ar nereikia atlikti ratlankių tiesinimo.

Atsitrenkus į duobę. Blogai prižiūrėta važiojamoji danga gali labai apkrauti jūsų automobilio ratus. Važiuodami  nelygiu paviršiumi pabandykite sulėtinti greitį ir stengtis išvengti didelių duobių.

Atsitrenkimas į šaligatvio bortelį. Net ir patys geriausi vairuotojai kartais netyčia atsitrenkia į šaligatvio bortelį. Jeigu atsitrenkimas buvo gana stiprus, bus didelė tikimybė, kad jūsų ratlankis sulinko.

Taip pat ratlankius patariame pasitikrinti po susidūrimo su kita transporto priemone, nesvarbu kokio stiprumo jis būtų.

 

Jeigu delsite atlikti ratlankių lyginimą ir važiuosite  su nelygiais ratlankiai jūs rizikuojate, kad:

Jūsų padangos susidevės netolygiai. Jeigu ratlankis sulenktas, jo padangos trinsis netinkamu kampu. Dėl tokių priežasčių dalis padangos gali susidėvėti per anksti.

Vairuoti pasidarys sunkiau. Sulenktas ratlankis gali sukelti ratų suvedimo problemų, o tai gali apsunkinti vairavimo kokybę.

Gali atsirasti pakabos defektų. Dėl sulinkusio ratlankio jūsų transporto priemonės gali patirti šalutinių efektų. Jei nesate atsargus, jums gali sugesti svarbiausios pakabos sistemos dalys.

 

Norėdami išvengti didesnių problemų, mes patariame pasitikrinti savo ratlankius. Jeigu ratlankiai yra pažeisti skambinkite Daraidos autoservisui ir susitarkite dėl ratlankių tiesinimo. Mes mielai padėsime.