Autodalių parduotuvė

Autodalys

Automobilių servisas Daraida prekiauja naujomis automobilių detalėmis. Mūsų asortimente yra didelis kiekis detalių ir didžiąją dalį tiesiogiai importuojame iš gamintojų. Mūsų gamintojai ir tiekėjai yra patikimi ir užtikrina detalės kokybę ir tarnavimo laiką. Mes galime užsakyti reikiamą prekę iš tiekėjų, jeigu jūsų automobiliui detalės nerasime savo asortimente.

Mūsų autoservise dirba patyrę specialistai ir visada rekomenduos jūsų biudžetui tinkamiausią ir kokybiškiausią detalę. 

Prekiaujame populiariausių automobilių ir gamintojų detalėmis.

Neleisk, kad šiandienos automobilio skleidžiamas keistas garsas taptų rytojaus galvos skausmu. Norėdami sutaupyti pinigų ateityje, sutvarkykite cypenčius stabdžius ar barškančią važiuoklę su Daraida automobilių detalėmis. Daraida jums suras geriausią detalės variantą pritaikius jūsų leistiną biudžetą.

Mūsų didelis dalių pasirinkimas, tai reiškia, kad atvarius automobilį į mūsų servisą, nereikės laukti savaitės kol gausime jūsų automobilio detalę.

Jei ieškote paprastų detalių kaip valytuvai ar automobilio lempučių, mes turime tai ko jums reikia. Ieškote rimtesnių detalių kaip automobilio užvedimo žvakės ir kt.? Turime ir tokių. Taip pat turime automobilių detalių, skirtų rimtoms problemoms, tokioms kaip susidėvėjusios stabdžių kaladėlės ar stabdžių diskai ir kt. Jeigu neturime detalės kurios reikia jūsų automobilio remontui, greitai ir operatyviai jas gauname iš savo partnerių.

Daraida palengvina automobilio atsarginių detalių pirkimą. Nuo šiol automobilio detalių nebereikės pirkti atskirai. Viską gausite vienoje vietoje - jums paskirtą darbuotojo laiką, dėmesį, profesionalią konsultaciją, kokybišką automobilio detalę ir jeigu yra poreikis, kokybišką automobilio remontą

Daraida autoservisas padės jums išsirinkti kokybišką automobilio detalę, atsižvelgus į jūsų leistiną biudžetą. 

Skambinkite kontaktuose nurodytu telefonu norėdami sužinoti daugiau.  

KONTAKTAI