Stabdžių diskas

Stabdžių remontas

 

Stabdžių remontas Daraida autoservise lengviesiams automobiliams.

Stabdžiai yra viena pagrindinių automobilio sistemų atsakingų už saugumą. Jeigu pastebėjote, kad stabdžiai arba stabdžių sistemos detalė veikia ne taip kaip turėtų, nedelsiant kreipkitės į savo autoservisą, jeigu tokio neturite, skambinkite Daraidai, visada padėsime!

Kaip ir minėjome stabdžiai yra viena iš pagrindinių saugos priemonių, todėl į jos defektus reikia kreipti ypatingai didelį dėmesį. Rodos, nežymūs stabdžių sistemos defektai gali būti labai pavojingi Jūsų ir Jūsų artimųjų saugumui vairuojant automobilį.

Jeigu laiku nepakeisite stabdžių kaladėlių, jos susidėvės iki metalo ir per laiką sugadinsite stabdžių diską.

Jeigu kaista automobilio ratas tai reiškia, kad jis stringa dėl užstrigusio stabdžių suporto arba stabdžių kaladėlių. Jeigu laiku nesutvarkysite suporto, stabdžių kaladėlės nuolatos liesis į stabdžių diską. Po kiek laiko sudilusios stabdžių kaladėlės gali sugadinti ir stabdžių diską.

Mes atliekame visus stabdžių sistemos remonto darbus. Pajutus problemą, skambinkite, visada padėsime!

Automobilių servisas Daraida prekiauja naujomis automobilių detalėmis. Surasime geriausią detalę kuri atitiks jūsų biudžetą. Mūsų asortimente yra didžiulis kiekis detalių ir didžiąją dalį tiesiogiai gabename iš gamintojų. Mūsų gamintojai ir tiekėjai yra patikimi ir užtikrina detalės kokybę ir tarnavimo laiką. Jeigu jūsų automobilio detalės nerasime savo asortimente, ją galime užsakyti iš savo tiekėjų. 

Norėdami pasikonsultuoti dėl automobilio remonto ar kitais su automobilio remontu susijusiais klausimais, skambinkite kontaktuose nurodytu telefonu.

 

KONTAKTAI