Važiuoklės remontas

Važiuoklės remontas

Taisome lengvuosius automobilius bei nedidelių gabaritų mikroautobusus. Profesionalūs darbuotojai darbus atlieka kokybiškai ir greitai. Servisas įsikūręs strategiškai patogioje vietoje, todėl greitai atvyksite ir lengvai mus rasite.

Važiuoklė – viena iš svarbiausių ir pagrindinių automobilio sistemų. Tai pagrindas prie kurio montuojami transporto priemonės ratai. Važiuoklė atsakinga už transporto priemonės valdymą kelyje, todėl važiuoklės sistema yra susijusi su saugumu ir kitų detalių gedimais. Važiuoklės pagrindinės dalys yra vairo mechanizmas ir ratų valdymas, stabdžiai, amortizatoriai ir stabilizatoriai.

 

Važiuoklės remontas mūsų servise dažniausiai užtrunka keletą valandų, todėl atvežę savo automobilį ryte, vakare dažniausiai galėsite jį pasiimti. Kai kurių automobilių važiuoklės remontas užtrunka ilgiau, nes jų važiuoklė remontuojama sudėtingiau.

 

Kam skirta važiuoklė?

 

Važiuojant su automobiliu už stabilesnį judėjimą yra atsakinga važiuoklė. Jeigu automobilis dažnai važinėja duobėtu keliu, važiuoklei tenka didelė apkrova ir labai kenčia jos detalės. jeigu automobiliui tenka nuolat važinėti duobėta, nelygia kelio danga. Važiuoklės dalys yra skirtos gerinti sukibimui, taip pat padeda kitoms automobilio datalėms atlaikyti smūgius, o keleiviui nejausti siubavimo.

Kada sužinoti apie gedimą?

Apie važiuoklės dalių gedimą praneša keisti garsai sklindantys iš automobilio važiuojant. Iš sklindančių garsų galima nesunkiai suprasti gedimą. Norint išvengti rimtesnių problemų, išgirdus naujus ir keistus garsus sklindančius iš automobilio, nedelsdami kreipkitės į Daraida autoservisą.

Neleisk, kad šiandienos automobilio keistas garsas taptų rytojaus problema. Nedelsk ir kreipkis dabar. Kuo mažiau laiko lauksi, tuo daugiau pinigų sutaupysi. Daraida jums suras geriausią detalės variantą pritaikius jūsų leistiną biudžetą.

KONTAKTAI