Naujos padangos

Naujos padangos 

Autoservisas Daraida prekiauja naujomis automobilių padangomis. Ilga patirtis dirbant su padangomis, mus pavertė jų ekspertais, nuolatos giliname savo žinias, skaitome naujausius pranešimus, tyrimus ir testuojame padangas patys. Pagal jūsų paskirtą biudžetą padangoms, patarsime ir rekomenduosime geriausias. 

Prekiaujame žieminėmis, vasarinėmis, universaliomis padangomis. Pas mus rasite kokybiškas žinomiausių gamintojų padangas.

Padangų žymėjimas ir parametrai

Padangos yra žymimos standartiniais ženklinimais, kurie informuoja pirkėją apie savybes ir tinkamumą atitinkamomis sąlygomis. Padangų kokybę ir tinkamumą jums, galime nuspręsti pagal šiuos parametrus, nurodytus prie kiekvieno padangų modelio:

Sukibimas –  parodo padangų sukibimą su drėgu keliu. Sukibimas yra padalijamas į 7 atskiras klases,  iš kurių - A klasei geriausias, G klasei – prasčiausias.

Degalų suvartojamas – parodo padangų pasipriešinimo riedėjimui atsparumą ir degalų ekonomiškumo lygį. Dalinama į  7 klases – A klasei ekonomiškiausios, G klasei – priešingai.

Triukšmo lygis – parodo padangų skleidžiamą triukšmą važiuojant 80 km/ h greičiu.  Kuo daugiau dB, tuo didesnis triukšmo lygis. Aukštas padangų skleidžiamo garso lygis pablogina komfortą automobilio salone, taip pat padidina bendrą aplinkos garso taršos lygi.

Padangų atitikimas naudojimo sąlygomis

Lietuvos klimato sąlygos yra permainingos, todėl nėra vieno atsakymo kurias padangas pasirinkti. Yra keletas dalykų, į kuriuos reikia kreipti dėmesį perkant padangų komplektą:

Kelio paviršius – jei daugiau važiuojate asfaltuotu keliu, tada jums reikia pasirinkti padangas su smulkesniu protektoriumi, kurio pagalba išsaugosite didesnį sukibimo plotą, pagerinsit automobilio valdymą ir stabilumą. Jei dažniausiai važiuojate žvyrkeliais ar gruntiniu keliu, pasirinkite grubesnį protektoriaus raštą.

Oro sąlygos – Lietuvoje oro sąlygos yra permainingos, todėl negalima pasirinkti vieno universalaus padangų komplekto. Padangų specialistai rekomenduoja pasirinkti padangas, atitinkančias vairavimo sąlygas ir metų laikus, vasarą – vasarines, žiemą – žiemines padangas.

Padangų konsultacijos yra visiškai nemokamos! Užsukite pasikalbėti.

Naujos padangos - saugiau ir ekonomiškiau.

 

KONTAKTAI