Padangų montavimas

Padangų montavimas

Turime 20 metų patirtį padangų montavime ir ratų balansavime. Todėl patyrę, kvalifikuoti specialistai darbus atliks ypač greitai ir kokybiškai.

Kodėl mus? 

Paslaugūs ir dėmesingi darbuotojai;

Ilga patirtis;

Išsamios ir naudingos konsultacijos renkantis naujas padangas;

Registracija internetu (taupydami jūsų brangų laiką, mes sukūrėme registracijos formą internete);

Registruotis padangų montavimui galite nuėją į registracijos langą arba paskambinę mūsų telefonu.

Kada reikia persimontuoti padangas?

Montuoti vasarines padangas į žiemines vairuotojas privalo iki lapkričio 10-os dienos. Už laiku nepasikeistas padangas yra nustatytos nuobaudos.

Atgal uždėti vasarines padangas vairuotojai gali nuo balandžio 1d.

Patyrę vairuotojai sutiks, praėjo laikas kada keisdavo ratus ir padangas montuodavo pakėlus po vieną automobilio ratą. Svarbu pilnavertis, kokybiškas keltuvas, kuris vienu metu pakelia visą automobilį. Taip saugomi automobilio slenksčiai ir dugnas. Ratų keitimas tampa greitesnis.

Padangų montavimas turi kelias fazes: oro išleidimas, padangos nuėmimas, ratlankio apžiūrą ir naujos padangos uždėjimas. Ratų montavimo metu visada apžiūrime ratlankių būklę ir jei reikia juos išlyginame. Tai galime padaryti greitai ir vietoje, nes turime vieną profesionaliausių įrangų ratų lyginimui ir balansavimui.

Visada rekomenduojame pasikeisti ratlankių ventilius! Tai labai maža investicija, tačiau didelė nauda saugumui ir patikimumui.

 

Geras balansas ir tolygus ratų sukimasis, tai ko norime kiekvienas. Tai įmanoma tik jei jūsų ratlankiai yra tiesūs ir yra teisingai atliktas ratų balansavimas, o padangos geros ir nedefektuotos. Tam, kad ratų balansavimas atitiktų žodžio prasmę ir išvažiavus iš serviso nereiktų grįžti atgal, staklės turi būtų nuolat kalibruojamos.

Taigi skaičiai žaliame pagrinde, dar nereiškia, kad ratas suksis taip kaip tikitės. Mes visada atliekame planinę ratų balansavimo stendo patikrą ir kalibravimą, taigi užtikriname, kad pas mus balansuoti ratai suksis be jokios vibracijos.