Padangų keitimas

Padangų keitimas

Padangų keitimas Kaune. Turime 20 metų patirtį dirbdami su ratais ir padangomis. Todėl patyrę, kvalifikuoti specialistai darbus atliks ypač greitai ir kokybiškai.

Kodėl mus?

Paslaugūs ir dėmesingi darbuotojai, padangų keitimas yra atliekamas kokybiškai ir itin kruopčiai.

Didelė patirtis.

Išsamios ir naudingos konsultacijos renkantis naujas padangas.

Internetinė registracija (taupant jūsų laiką sukūrėme internetinę registraciją, kad Jums nereikėtų laukti eilėje)

 

Pakeitus padangas rekomenduojame saugoti padangas pas mus

Netinkamos padangų saugojimo sąlygos gali paspartinti padangos gumos senėjimą.

Todėl pasikeitę padangas, nesukite galvos kur jas palikti ir kaip jas parsigabenti. Nuo šiol padangas palikite pas mus, mes jomis pasirūpinsime ir pasaugosime iki sekančio sezono.

 

Kada reikia keisti padangas?

Pasikeisti vasarines padangas į žiemines vairuotojas privalo iki lapkričio 10-os dienos. Už laiku nepakeistas padangas yra nustatytos nuobaudos.

Atgal užsidėti vasarines padangas vairuotojai gali nuo balandžio 1d.

Žieminės padangos net ir šaltam orui išlieka lankstesnės ir tampresnės, tai padeda automobiliui geriau sukibti su kelio danga ir utikrina automobilio stabilumą ir  padidina jame esančių žmonių saugumą. Taip pat šios padangos geriau sukimba su sniegu ar apšalusia kelio danga. Didžiausia problema, kad žieminės padangos atšilus orams tampa per minkštos ir nėra skirtos važiuoti šiltu, sausu keliu. Kai guma kuri sudaro žieminės padangas tampa per šilta, ji daug greičiau dėvisi ir skleidžia nemalonų garsą. 

Universalios padangos yra pagamintos taip, kad atlaikytų ir šiltus ir šaltus sezonus, Jos yra elastingos, bet tuo pačiu pakankamai tvirtos važinėti ir šiltu sezonu, bet šios padangos šaltu sezonu nebus taip gerai veikiančios kaip žieminės, o vasaros sezonu susidėvės greičiau negu įprastos vasarinės padangos.

 

Primename, kad keičiant žiemines padangas į vasarines, turite būti įsitikinę, kad nebebus minusinės temperatūros ar sniego. Pasikeitus padangas per anksti iškyla grėsmė padaryti avariją ir susižaloti.

Padangų keitimas Kaune.

 

 

REZERVUOTI LAIKĄ