Tepalų keitimas

Tepalų keitimas

Alyvos ir filtrų keitimas  tai yra pasikartojantys darbai. Juos vairuotojai kartas nuo karto turi atlikti, jeigu nori, kad jų automobilis važiuotų be problemų ir neatsirastų papildomų išlaidų kurių buvo galima išvengti. Tačiau kai kurie automobilių savininkai į tepalų keitimo darbą žiūri atmestinai ir juos pasikeisti neskuba, o kiti priešingai, stengiasi darbus atlikti kuo anksčiau, net anksčiau nei rekomenduoja jo automobilio gamintojai. Universalaus atsakymo šiam klausimui nėra.

 

Tepalus keisti rekomenduojame maždaug kas  15.000 kilometrų arba kas 2 metus. Priklauso nuo to, kuris terminas įsigalioja pirmiau. 

Kiekvienas automobilio gamintojas nurodo skirtingas tepalų keitimo rekomendacijos, todėl kilometražas gali skirtis nuo 10.000 iki 30.000 km. Taip pat šis intervalas priklauso nuo vairuotojo važiavimo įpatumų ir ar dažniau automobilis eksploatuojamas mieste ar užmiestyje.

Kokius tepalus rinktis?

Tepalų negalima rinktis vien pagal klampumą. Klampumas – tik viena iš savybių. Rekomenduojama naudotis gamintojo nurodymais. Jei turite serviso knygelę ar instrukciją - joje turi būti nurodyta. 

Atvykę į Daraida servisą, mes patarsime ir rekomenduosime geriausią alyva (tepalus) jūsų automobiliui, ten pat galėsite juo įsigyti.

 

Yra trys automobilin4s alyvos rūšys:

Sintetinė alyva;

Pusiau sintetinė alyva;

Mineralinė alyva;

 

Mes turime didelį variklio alyvos pasirinkimą. Surasime jūsų automobiliui tinkamiausią alyvą pagal automobilio gamintojo rekomendacijas. Keičiant automobilio tepalus rekomenduojame pasikeisti ir tepalų filtrą.

Ekologija

Panaudotos alyvos priskiriamos pavojingoms atliekoms, todėl būtina skirti itin didelį dėmesį šių atliekų tvarkymui, kad nekeltų pavojaus visuomenės sveikatai ir aplinkai.

Mes visada stengiamės, kad panaudota alyva neužterštų aplinkos, ją atiduodame atsakingoms institucijos kurios ją utilizuoja.

 

Nelaukite paskutinės dienos, skambinkite mums!

 

KONTAKTAI